آویزان کردن ایران اسلامی دریایی جمهوری خلق

آویزان کردن: ایران اسلامی دریایی جمهوری خلق اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بیش‌ترین شانس جهت «لازاروی خوشحال» ، نخل طلای کن به کدام فیلم می‌رسد؟

«لازاروی خوشحال»، یک درام سیاه و سفید از لهستان و فیلمی از سینمای کره جنوبی از مهمترین شانس‌های کسب نخل طلای کن ۲۰۱۸ هستند.

بیش‌ترین شانس جهت «لازاروی خوشحال» ، نخل طلای کن به کدام فیلم می‌رسد؟

نخل طلای کن به کدام فیلم می رسد؟/ بیش ترین شانس جهت «لازاروی خوشحال»

عبارات مهم : لهستان

«لازاروی خوشحال»، یک درام سیاه و سفید از لهستان و فیلمی از سینمای کره جنوبی از مهمترین شانس های کسب نخل طلای کن ۲۰۱۸ هستند.

به گزارش ایسنا، در هفته اول برگزاری جشنواره کن درام سیاه و سفید «جنگ سرد» به کارگردانی «پاول پالیکوفسکی» کارگردان برنده اسکار لهستانی بیشترین توجهات را معطوف خود کرد، فیلمی در بعد زمینه دهه ۱۹۵۰ میلادی لهستان که در کارگردان به میهن پرستی و نژادپرستی در زادگاهش در قالب یک داستان باعشق و تراژیک می پردازد.

«جنگ سرد» روایتگر یک داستان باعشق گرم و رازآلود در دوران بعد از جنگ جهانی در کشور لهستان میان موسیقی دان و یک خواننده جوان است که به عضویت یک گروه موسیقی تحت حمایت کمونیست ها درآمده هست. «پالیکوفسکی» در سال ۲۰۱۳ با درام سیاه و سفید «آیدا» موفق به کسب جایزه اسکار عالی ترین فیلم خارجی جوایز سینمایی اسکار شد.

اما در هفته دوم برگزاری جشنواره کن تعداد فیلم های قابل توجه و تحسین شده است به وسیله منتقدین زیاد کردن یافت که نخستین آن فیلم عجیب «داگمن» ساخته «متئو گارونه» کارگردان ایتالیایی بود، فیلمی بر اساس یک داستان واقعی راجع به یک نظافتچی سگ که به تدریج وارد رابطه ای خطرناک با یکی از تبهکاران شهر می شود.

دیگر فیلمی که شانس زیادی جهت درخشش در کن امسال دارد؛ «سوختن» ساخته «لی چانگ-دونگ» یکی از کارگردانان محبوب و مورد احترام جشنواره کن است که امسال با اقتباسی سینمایی از داستان کوتاه نوشته «هاروکی موراکامی» به کن بازگشته هست. این فیلم راجع به اتفاقاتی است که میان سه فرد جوان روی می دهد که هر کدام روش خاص زندگی خود را دارند.

با این وجود «پیتر بردشاو» منتقد سینمایی گاردین فیلم «لازاروی خوشحال» ساخته «الیس رورواچر» کارگردان ایتالیایی را دارای بالاترین شانس جهت تصاب نخل طلای کن می داند. فیلمی مرموز و واقع گرا و تمثیلی از چگونگی سوء استفاده و خیانت به جمعیت روستایی ایتالیا.

«کالبد آسمانی» (۲۰۱۱) و «شگفتی ها» (۲۰۱۴) دو فیلم دیگر «رورواچر» بودند که پیش از این در جشنواره کن رونمایی شده است اند.

پیش بینی گاردین از برندگان جشنواره کن ۲۰۱۸:

نخل طلای عالی ترین فیلم: لازاروی خوشحال (الیس رورواچر)

جایزه بزرگ هیات داوران: جنگ سرد (پاول پالیکوفسکی)

جایزه هیات داوران: سوختن (لی چانگ-دونگ)

بهترین کارگردانی: متئو گارونه (داگمن)

بهترین فیلمنامه: نوری بیلگه جیلان، ابرو جیلان و آکین آکسو (درخت گلابی وحشی)

بهترین بازیگر مرد: یو آ-ین (سوختن)

بهترین بازیگر زن: ژوانا کولیگ (جنگ سرد)

بیش‌ترین شانس جهت «لازاروی خوشحال» ، نخل طلای کن به کدام فیلم می‌رسد؟

واژه های کلیدی: لهستان | بهترین | داستان | لهستان | جشنواره | کارگردان | کارگردانی | بهترین بازی | بهترین فیلم | داستان کوتاه | بهترین بازیگر زن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs