آویزان کردن ایران اسلامی دریایی جمهوری خلق

آویزان کردن: ایران اسلامی دریایی جمهوری خلق اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی گویا این آقا به دروغگویی و گنده‌گویی عادت کرده است / محسنی‌اژه‌ای

سخنگوی دستگاه قضا در تصویر العمل به ادعاهای اخیر محمود احمدی‌نژاد، گفت: گویا این آقا به خلاف‌گویی، دروغگویی و گنده‌گویی عادت کرده است. 

گویا این آقا به دروغگویی و گنده‌گویی عادت کرده است / محسنی‌اژه‌ای

محسنی اژه ای : گویا این آقا به دروغگویی و گنده گویی عادت کرده است

عبارات مهم : قانون

سخنگوی دستگاه قضا در تصویر العمل به ادعاهای اخیر محمود احمدی نژاد، گفت: گویا این آقا به خلاف گویی، دروغگویی و گنده گویی عادت کرده هست.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در صد و بیست و یکمین نشست خبری سخنگوی دستگاه قضا در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه اخیرا محمود احمدی نژاد در سخنان اخیر خود حملات شدیدی را علیه قوه قضاییه ابراز داشته، آیا دادستان با عناوین اتهامی تشویش اذهان و نشر اکاذیب این عنوان را پیگیری نمی کند؟ گفت: این پرسش مرا یاد حکایتی می اندازد. یک وقت یک لاتی از چشم ها افتاده بود، روزی جهت اینکه بخواهد دوباره خودی نشان بدهد در یکی از میادین داد و فریاد می کرد، حکیمی با اطرافیانش از آن میدان عبور می کردند، اطرافیان آن حکیم از او درخواست کردند که در این میدان بمانند تا ببینند او چه می گوید و حکیم به آنها گفت اگر این کار را انجام دهید خواسته او را اجابت کردید، نباید به او توجه کرد و باید رفت.

گویا این آقا به دروغگویی و گنده‌گویی عادت کرده است / محسنی‌اژه‌ای

سخنگوی دستگاه قضا اضافه کرد: گویا بعضی افراد زبان ارزش به خلاف و دروغگویی و خلاف واقع گفتن عادت کرده، زبان ارزش هرز شده، بعضی گویی خودشان را بالاتر از قانون و هر فرد دیگری می دانند. یک خودبینی و یک نخوت دارند که هر چه به زبان ارزش می رسد فکر می کنند که حق مطلق است.

وی بیان کرد: وقت نداشتم تمام اینها را ببینم و مطالعه کنم، فقط یک قسمت از این صحبت ها که به عنوان مصاحبه انجام شده است بود نگاه می کردم، این مصاحبه حدودا 40 دقیقه وقت داشت که در این مقدار وقت حقیقتا ده ها دروغ، توهین و خلاف واقع وجود داشت، عادت کرده که اینگونه صحبت کند به عنوان نمونه در قسمتی می گوید در تمام دنیا دادسرا، زندان و پزشکی قانونی و همچنین شرکت ثبت در دولت هست، آیا تو تحقیق کردی؟ آیا آماری داری؟ خیر، من می دانم در بعضی از کشورها این حرف درست نیست. بی پایه حرف زدن ایشان شهره عام و خاص هست. در ادامه صحبتش می گوید این عنوان خلاف قانون اساسی است که اینها به قوه قضاییه وصل شده، تو که می گویی مدرک تحصیلی راه و ساختما داری، اینها در مجلس وضع شده است و شورای نگهبان قبول کرده و قانون شده، چگونه به خودت اجازه می دهی بگویی خلاف قانون اساسی هست. این یعنی مجلس و شورای نگهبان بیخود کرده است!

سخنگوی دستگاه قضا در تصویر العمل به ادعاهای اخیر محمود احمدی‌نژاد، گفت: گویا این آقا به خلاف‌گویی، دروغگویی و گنده‌گویی عادت کرده است. 

سخنگوی دستگاه قضا افزود: در جایی می گوید که 38 سال است از قوه قضاییه انتقاد نشده و مجری از او پرسش می کند که آیا انتقاد نشده؟ حتی از سوی مجلس تحقیق و تفحص فرستاده شده است و او در پاسخ می گوید بله آن موقع بوده. باید بگویم که از سال 58 و 59 از همان اوایل بعضی ها مغرضانه و بعضی دلسوزانه قوه قضاییه را نقد می کردند و بعضی هم فحش می دادند. منافقین چه می گفتند؟ خود بنی صدر در مقام رییس جمهوری چه می گفت؟

واژه های کلیدی: قانون | انتقاد | دستگاه | قانونی | قوه قضاییه | قانون اساسی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs